Jan Michalski Senator RP

  • b1.png
  • b2.png
  • b3.png
  • b4.png
  • b5.png
  • b6.png

Obchody XVIII edycji Międzynarodowego Dnia Inwalidy w Zgorzelcu

W czwartek (29 marca br.) w Miejskim Domu Kultury w Zgorzelcu odbyło się oficjalne otwarcie XVIII edycji Międzynarodowego Dnia Inwalidy „Życie bez bólu”, w którym uczestniczył Senator RP Jan Michalski.

 

 


Czytaj więcej...

XVIII edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy

W dniach od 29 do 31 marca w Zgorzelcu odbędzie się XVIII edycja Międzynarodowego Dnia Inwalidy „Życie bez bólu”. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, Minister Zdrowia, Prezes Polskiej Akademii Nauk, Wojewoda oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

 


Czytaj więcej...

Otwarcie Biura Senatorskiego w Bolesławcu

Jestem otwarty na wszystkie trudne sprawy mieszkańców powiatu bolesławieckiego - mówił senator Jan Michalski. W piątek, 30 marca 2012 roku, w obecności przedstawicieli władz samorządowych powiatu bolesławieckiego Cezarego Przybylskiego, Dariusza Kwaśniewskiego, szefa powiatowego Platformy Obywatelskiej Karola Stasika oraz członków powiatowej Platformy Obywatelskiej, oficjalnie otwarto Biuro Senatorskie Senatora RP Jana Michalskiego. Biuro Senatorskie znajduje się w Bolesławcu przy ulicy Kościuszki 8.


Czytaj więcej...

8. posiedzenie Senatu RP VIII kadencji

28 marca 2012 r. o godz. 11.00 rozpocznie się 8. posiedzenie Senatu. Porządek posiedzenia:

1.Ustawa o zmianie ustawy o drogach publicznych oraz niektórych innych ustaw.
2.Ustawa o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych oraz ustawy o sporcie.
3.Ustawa o ratyfikacji Umowy między Rzecząpospolitą Polską a Republiką Czeską w sprawie unikania podwójnego opodatkowania i zapobiegania uchylaniu się od opodatkowania w zakresie podatków od dochodu, sporządzonej w Warszawie dnia 13 września 2011 r.


Czytaj więcej...

Zakończyło się 8. posiedzenie Senatu

28–29 marca 2012 r. odbyło się 8. posiedzenie Senatu. Izba rozpatrzyła na nim m.in. ustawę o zmianie ustawy o godle, barwach i hymnie Rzeczypospolitej Polskiej oraz o pieczęciach państwowych oraz ustawy o sporcie. Ma ona na celu uregulowanie zasad używania symboli narodowych na strojach reprezentacji Polski, reprezentacji olimpijskiej i paraolimpijskiej. Główną przesłanką jej przygotowania była kontrowersyjna decyzja Polskiego Związku Piłki Nożnej, z której wynikało, że godło ma zostać zastąpione logo związku.


Czytaj więcej...

Senator RP Jan Michalski na otwarciu Teatru Starego w Bolesławcu

W uroczystym otwarciu teatru, po trwającej blisko 5 lat renowacji, które odbyło się w piątek, 23 marca br., wziął udział Senator RP Jan Michalski.  Podczas gali wystąpili aktorzy Teatru im. Heleny Modrzejewskiej z Legnicy, wystawiając sztukę Moliera – „Mizantrop”.

 

 


Czytaj więcej...

Biuro senatorskie

Biuro Senatora RP Jana Michalskiego
ul. Bohaterów II AWP 8
59-900 Zgorzelec
biurosenatora@janmichalski.eu
tel/fax: 75 77 81 379
kom. 664 417 148

facebook.com/senatorjanmichalski

Zapraszamy:
poniedz. i wtorek  10.00 - 16.00
środa i czwartek 10.00 - 15.00