Jan Michalski Senator RP

  • b1.png
  • b2.png
  • b3.png
  • b4.png
  • b5.png
  • b6.png

Konferencja "Opieka nad osobami niesamodzielnymi w Polsce - potrzeba zmian"

13 lutego 2012 r. senacka Komisja Rodziny i Polityki Społecznej zorganizowała konferencję "Opieka nad osobami niesamodzielnymi w Polsce - potrzeba zmian". Inicjatywę odbycia takiego spotkania i przedyskutowania wstępnych założeń, a także korzyści i kosztów, projektu ustawy o pomocy osobom niesamodzielnym poparły instytucje i środowiska zainteresowane rozwojem usług opieki długoterminowej.

Czytaj więcej...

Otwarcie ŁOŚ-a

6 grudnia, w dniu Świętego Mikołaja, nastąpiło uroczyste otwarcie „ŁOŚ-a” czyli Łagowskiego Obiektu Sportowego. W okresie zimowym ŁOŚ pełni funkcję lodowiska, latem rolkowiska. Wszyscy miłośnicy jazdy na łyżwach przez cały tydzień będą mogli korzystać z nowej inwestycji wiejskiej Gminy Zgorzelec położonej w Łagowie koło Zgorzelca. Lodowisko jest nowoczesnym obiektem rozrywkowym wyposażonym w wypożyczalnię sprzętu. W uroczystości uczestniczył Senator RP Jan Michalski.

Czytaj więcej...

Spotkanie z uczniami "Emilki"

Klub dyskusyjny, stworzony przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Emilii Plater w Zgorzelcu, zaprosił na pierwsze spotkanie w nowym roku Senatora Jana Michalskiego.

Czytaj więcej...

Barbórka 2011

Senator RP Jan Michalski wziął udział w uroczystych obchodach z okazji górniczego święta w kopalniach w Bełchatowie (03.12) i Bogatyni (05.12). W Bogatyni uczestniczył w akademii, która, tradycyjnie, odbyła się w kopalnianej sali zbornej. Przemawiając, zwrócił uwagę na strategiczną rolę, jaką odgrywają kopalnia i górnicy zarówno w naszym regionie, jak i w całym kraju, zapewniając Polsce stabilność energetyczną. Senator, Dyrekcji PGE GiEK oraz całej Załodze i ich rodzinom, złożył życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz bezpiecznej i dającej satysfakcję pracy.

Czytaj więcej...

30 rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Senator RP Jan Michalski uczestniczył w obchodach 30 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, które odbyły się 11 grudnia w Bogatyni.

Obchody rozpoczęły się mszą św. celebrowaną przez ks. dziekana Jana Żaka w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. Po nabożeństwie udano się pod Pomnik Ofiar Stanu Wojennego w parku im. Jana Pawła II w Bogatyni, gdzie złożono kwiaty. Następnie, w Bogatyńskim Ośrodku Kultury, odbyła się uroczysta akademia.

Czytaj więcej...

Powyborcze spotkanie w Lubaniu

W czwartek 1 grudnia 2011 roku Senator Jan Michalski spotkał się z mieszkańcami Lubania. Było to pierwsze powyborcze spotkanie podsumowujące kampanię wyborczą w Powiecie Lubańskim. Senator przybył na zaproszenie wieloletniego burmistrza Lubania, a obecnie wicestrasoty lubańskiego, Konrada Rowińskiego.

Czytaj więcej...

Biuro senatorskie

Biuro Senatora RP Jana Michalskiego
ul. Bohaterów II AWP 8
59-900 Zgorzelec
biurosenatora@janmichalski.eu
tel/fax: 75 77 81 379
kom. 664 417 148

facebook.com/senatorjanmichalski

Zapraszamy:
poniedz. i wtorek  10.00 - 16.00
środa i czwartek 10.00 - 15.00